Hakkımızda

Misyonu; öncelikle İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye dağılmak olan,internet kullanıcılarına ve şahsi ve kurumsal tüm firmalara internetten temizlik hizmeti alabilme olanağını sağlayan bir site olarak ziyaretçilerine en iyi firmayı en uygun fiyata bulma olanakları sağlıyor.

Siteyi sıkça ziyaret eden ziyaretçilerimiz “Günümüzün yoğun ve yorucu iş temposunda,evde vakit ayıramadığımız işlerden biri olan temizlik,halı yıkama,koltuk yıkama çamaşır ve ütü gibi yoğun vakit alan işlere bu hizmet hızır gibi yetişmeyi, hem de çok ekonomik fiyatlarla"Ziyaretçilerine sunma mantığı ile hizmet vermeye başlamıştır.

Vizyonu interrnet teknolojilerindeki bütün yenilikleri takip etmek ve alanına giren uygulamaların hemen hepsinde Türkiye'de öncü olmak olan ve günlük hayatımızda son derece ciddi bir ihtiyaç haline gelen temizlik ihtiyacımızı kökten çözebilmeyi hedefleyen bu sitemiz gittikçe büyük kitlelere kısa zamanda ulaşmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

www.temizlikbileti.com "ben bu dağ gibi çamaşırları nasıl yıkayıp ütüleyeceğim,evimdeki ve iş yerimdeki halıları nasıl yıkayacağım,koltuklar leş gibi nasıl sileceğim?" gibi günlük hayatta kendimize sıkça sorduğumuz sorulara, kökten çözüm getirecek ve hayatımızı bu anlamda kolaylaştırabilecek tek ve yeniliklerle dolu tek sitedir.

Verilen bir siparişin en kısa zamanda ve en doğru şekilde kullanıcıya ulaştırılması bir hedef değil bir zorunluluk olarak belirlenen site, servis hızını ve kalitesini sürekli arttırmayı hedef olarak seçmiş ve hiçbir ek ücret ödemeden hizmet alabilmeyi sağlayabilme amaçları ile ziyaretçilere farklı bir konsept ile temizlikten öte bir hizmet sunmaktadır.

Bu hizmeti alabilmek için tek yapılması gereken siteye üye olup, site bünyesinde size uygun olan hizmetlere anında ulaşabilmek.

Bu nitelikli ve olmazsa olmaz sitenin özelliklerini şu şekilde sıralayabilmek mümkün:

www.temizlikbileti.com temizlik hizmeti arayan internet kullanıcıları ile, temizlik hizmeti veren firmaları bir araya getiren bir e-ticaret platformudur. ev & ofis temizliğine, Kuru Temizleme,Koltuk Yıkama,Halı Yıkama, araç temizliğinden evcil hayvan temizliğine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

www.temizlikbileti.com web sitesi üzerinden, tüm telefonlarla uyumlu mobil web sayfalar üzerinden, iPhone, Android, BlackBerry ve Nokia uygulamaları ile mobil cihazlar üzerinden sipariş kabul etmektedir.

İnternet kullanıcıları hiçbir ücret ödemeden, www.temizlikbileti.com üzerinden siparişlerini verebilmektedir.

www.temizlikbileti.com hem temizlik sektörünü aktif internet kullanıcısı yapmayı hedeflemiş, hem de temizlik hizmetini internetten satın alan müşterisini %100 memnun edecek uygulamalar geliştirmeye odaklanmış kişilerle çalışma ekibini her gün genişletiyor. İnternet & teknoloji ile ilgiliyseniz ve takım ruhuna inananlardansanız başvurunuzu bekliyoruz. Tüm başvurularda ortak arayacağımız özellikler, dinamik, takım çalışmasına inanan, uyumlu ve fark yaratacak kadar da yaratıcı ve istekli olunmasıdır.

Temizlikçi ve Gündelikçi Hizmeti

Yeni başlayan gündelikçi hizmetimiz ile Ev Temizlik firmaları dışında ayrıca gündelikçiler üzerinden sipariş oluşturabilir, adresinize en yakın, referanslı, güvenilir temizlik personelleri ve temizlik firmalarına ulaşabilirsiniz. Yarım gün temizlik ve tam gün temizlik seçenekleri arasından tercihinizi yapıp en uygun fiyatlara sadece ihtiyacınız kadar temizlik bileti satın alabilirsiniz.

Kurumsal Hizmet Teklif Odası

Temizlikbileti.com İle Yeni Başlayan Uygulamamız İle Hem Hizmet Almak İsteyen Hem de Hizmet Vermek İsteyen Firmalara Kolaylık Saylamak Adına Kurulmuştur. Almak İstediğiniz Hizmet Detay Ve Görsellerini Sistem Üzerinden Paylaşarak Tek Seferde Bir Çok Firmadan Teklif Alarak Kısa Sürede En İyi Firmayı En İyi Fiyata Bulmanız Amaçlanmaktadır. Hem Zamandan Hem Fiyattan Kazandıran Uygulamamız Daha Bir Çok Yenilikler İle Siz Değerli Ziyaretçilerimize Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.