Kullanıcı Sözleşmesi

1.Temizlikbileti'nin sunduğu kampanyalar, indirimler ve haberler ile ilgili e-posta ve SMS alabilirsiniz.

2. Bu sitenin sahibi ve yürütücüsü Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ'dir. Temizlikbileti internet sitesindeki tüm dokümanlar Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ.'nin mülkiyetindedir. Kod ve yazılımda dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

3. Temizlikbileti web sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virus koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Temizlikbileti web sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

4. Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ web sitesinde yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu veya bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi, Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ.'den temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ'nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

5. Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ. kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme ve Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ. web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ. web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

6. Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullacının Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ. sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ. kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

7. Internetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ.'nin sorumluluğunda değildir.

8. Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgiler toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet tarayıcının türü, işletim sisteminiz, sitemize bağlantı yolu ile ya da ilanla ulaştığınız sitenin alan adı verilebilir.

9. Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ. web sitesi, "kullanım şartları" nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

10. Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

11. Temizlikbileti İnternet Hizmetleri LTD.ŞTİ.'nin web sitesi üzerinden vermiş olduğunuz hakkınızdaki bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ya da ticari amaçla kullanılmayacaktır.